se schází v Chebu na adrese Mánesova 7 (společenské centrum Sedmička). Kromě hlavního sálu modlitebny jsou zde k dispozici také místnosti pro děti a mládež, kuchyňka s jídelnou a sociální příslušenství (včetně sprchy a bezbariérové toalety).

vchod do budovy

Ulice je v této části jednosměrná (budova sboru je po levé straně ve směru jízdy), parkování je však v této části ulice vyhrazeno pouze pro rezidenty (modrá zóna) – místo k parkování prosím hledejte v ulicích Kubelíkova nebo 26. dubna (z kruhového objezdu, který je před vjezdem do ulice Mánesova, vyjeďte až jedním z následujících dvou výjezdů – v těchto ulicích je o víkendech parkování zdarma).

Pro návštěvníky s pohybovým handicapem je k dispozici bezbariérový vstup do budovy zadním vchodem, příp. schodolez. Vyhrazená parkovací místa pro osoby se zdravotním postižením jsou v bezprostředním okolí vchodu do sboru k dispozici bez omezení.

Dovolujeme si vás srdečně pozvat nejenom na naše bohoslužby, ale také všechny další plánované i neplánované akce, které se konají (pokud není uvedeno jinak) v prostorách našeho sboru. Aktuální pozvánky a informace najdete vždy v kalendáři, případné upoutávky k jednotlivým akcím také v příslušných rubrikách na nástěnce anebo na úvodní stránce.

Prostory jsou v průběhu týdne využívány také dalšími nájemci (sbor Bratrské jednoty baptistů a další).