zakaz

Nové webové stránky sboru Cheb

Milí přátelé a vážení návštěvníci, dovolujeme si vás upozornit, že od 1. října 2022 používáme novou webovou prezentaci sboru na adrese https://sbory.casd.cz/cheb, kde najdete všechny aktuální informace a novinky z našeho sborového společenství i celé církve. Původní webové stránky, na kterých se právě nacházíte, zůstávají pouze v režimu minimální údržby a nebudou nadále pravidelně aktualizovány! 

Poslední Sedmička v roce 2022

Připravili jsme pro vás poslední letošní vydání sborového čtvrtletníku Sedmička – stáhnout si jej můžete pomocí tohoto odkazu.

Letní vydání Sedmičky

Prázdninové letní dny si můžete zpříjemnit přečtením nejnovějšího vydání našeho čtvrtletníku Sedmička – ke stažení vám poslouží tento odkaz.

bohosluzbyonline

Bohoslužby o prázdninách

Vzhledem k plánované velmi omezené návštěvnosti se u nás nebudou konat v červenci a srpnu pravidelná sobotní shromáždění každý týden. Podrobný rozpis na celé čtvrtletí najdete na stránce Bohoslužby a v kalendáři. Během sobot, kdy se v Chebu shromáždění neuskuteční, máte možnost navštívit například sbory v Karlových Varech nebo v Sokolově.

Sedmicka nahled

Sborový čtvrtletní Sedmička je tu opět pro vás

Druhé letošní číslo našeho sborového čtvrtletníku Sedmička si můžete stáhnout opět ve formátu PDF. Najdete v něm všechny aktuální informace pro následující měsíce.

Pomoc pro lidi na Ukrajině

Možnost přímo se podílet na pomoci lidem zasaženým válkou na Ukrajině nabízí humanitární organizace ADRA, která zajišťuje mi o jiné dovoz potravin, léků a dalších základních potřeb. Podrobné informace, včetně údajů pro zaslání finanční pomoci najdete na webových stránkách organizace ADRA.

Sedmička pro první čtvrtletí nového roku

Ke stažení je pro vás připraven sborový čtvrtletník Sedmička pro první čtvrtletí roku 2022.

bohosluzbyonline

Novoroční bohoslužba

Letošní novoroční bohoslužbu prožijeme v chebském sboru namísto sobotního dopoledne již v podvečer – tedy na začátku sobotního dne, na který tentokrát připadá kalendářní Nový rok. Silvestrovsko-novoroční bohoslužba začne tedy 31. prosince od 17:00 a bude spojena s díkůvzdáním za Hospodinovu milost v uplynulém roce a rozdáváním novoročních veršů pro rok 2022. 

Poslední Sedmička letošního roku

Poslední číslo sborového čtvrtletníku Sedmička si můžete stáhnout zde. Najdete tam aktuální rozpis i další zajímavosti…

Letní vydání Sedmičky

Těsně před letními prázdninami je vám k dispozici pro stažení a přečtení třetí letošní číslo našeho sborového čtvrtletníku Sedmička. Kromě jiného v něm najdete přehled chystaných církevních akcí, informace o možnostech zapojení do humanitární pomoci s ADRA a také sborový rozpis nebo text jednoho kázání.